Sähköpostit: etunimi.sukunimi@brandid.fi

Juha Heljakka
toimitusjohtaja
+358 500 700 105
juha.heljakka@brandid.fi
juha_heljakka
Marko Silmu
avainasiakaspäällikkö
teollisuusratkaisut
+358 400 721 396
marko.silmu@brandid.fi
marko_silmu
Kimmo Hautamäki
avainasiakaspäällikkö
teollisuusratkaisut
+358 50 381 6277
kimmo.hautamaki@brandid.fi
kimmo_hautamäki
Jarno Mäkelä
avainasiakaspäällikkö
export sales
teollisuusratkaisut
+358 40 507 8076
jarno.makela@brandid.fi
jarno_mäkelä
Tapio Virta
myyntipäällikkö
brändi-ilmeen ratkaisut
+358 400 620 162
tapio.virta@brandid.fi
img_Virta_6673
Janne Vallinen
myyntipäällikkö
brändi-ilmeen ratkaisut
+358 44 7300 220
janne.vallinen@brandid.fi
janne_vallin
Erik Mykrä
myynti
brändi-ilmeen ratkaisut
+358 40 731 9886
erik.mykra@brandid.fi
erik_mykrä
Linda Bergholm
myynti- ja markkinointiassist.
+358 44 727 2242
linda.bergholm@brandid.fi
linda_bergholm
Eveliina Illman
myynti- ja markkinointiassist.
+358 50 384 8882
eveliina.illman@brandid.fi
eveliina_ilman
Nina Ruoho
myynti- ja markkinointiassist.
+358 44 5300 281
nina.ruoho@brandid.fi
nina_ruoho
Janne Väkiparta
myyntijohtaja
+358 50 5659 493
janne.vakiparta@brandid.fi
Janne Väkiparta
Juha Heljakka
toimitusjohtaja
+358 500 700 105
juha.heljakka@brandid.fi
juha_heljakka
Elina Marttila
tuotantopäällikkö
+358 440 333041
elina.marttila@brandid.fi
elina_marttila

 

Erkki Reunamäki
tuotannon suunnittelija
+358 400 709 419
erkki.reunamaki@brandid.fi
erkki_reunamäki
Teemu Hieta-Koivisto
ostaja
+358 50 363 4932
teemu.hieta-koivisto@brandid.fi
teemu_hieta-koivisto

 

 

Ismo Pirttinen
työnjohtaja, PORI
+358 50 501 8417
ismo.pirttinen@brandid.fi
ismo_pirttinen_fix
Tomi Paatola
työnjohtaja, TAMPERE
+358 50 570 8484
tomi.paatola@brandid.fi
img_Paatola_6684

 

 

Tiia Hristova-Grönlund
Projektikoordinaattori, TAMPERE
+358 50 515 1130
tiia.gronlund@brandid.fi
Tiia Hristov

 

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella.

Täytä lomake ja lähetä meille. Palaamme asiaan mahdollisimman pian.

Lähetä


Toimipaikat

BRAND ID OY | PORI
Käyntiosoite:Raumanjuovantie 2
28100 Pori
Postiosoite:PL 111
28101 Pori
Keskus:(02) 624 4100
Fax:(02) 624 4211
Sähköpostit:etunimi.sukunimi@brandid.fi

BRAND ID OY | TAMPERE
Käyntiosoite:Rantaperkiönkatu 1 B 3
33900 Tampere
Postiosoite:PL 668 33901 Tampere
Keskus:(03) 3123 4444
Fax:(03) 3123 4440

BRAND ID OY | HELSINKI
Erottajankatu 5 A 4. krs
00130 Helsinki
Keskus:(02) 624 4100
Fax:(02) 624 4211

Toimipaikat
BRAND ID OY | PORI
Käyntiosoite:Raumanjuovantie 2
28100 Pori
Postiosoite:PL 111
28101 Pori
Keskus:(02) 624 4100
Fax:(02) 624 4211
Sähköpostit:etunimi.sukunimi@brandid.fiBRAND ID OY | TAMPERE
Käyntiosoite:Rantaperkiönkatu 1 B 3
33900 Tampere
Postiosoite:PL 668 33901 Tampere
Keskus:(03) 3123 4444
Fax:(03) 3123 4440BRAND ID OY | HELSINKI
Erottajankatu 5 A 4. krs
00130 Helsinki
Keskus:(02) 624 4100
Fax:(02) 624 4211